Prodlužování vlasů Ostrava

Běžte tam, kde ovládají nejvíce metod...

Jedině tak se nestanete rukojmím salonu, který umí pouze jednu techniku a ostatní vydává za méněcenné. Neexistuje špatná či dobrá metoda. Pro různé účely a požadované výsledky je někdy více vhodnější jedna než druhá, proto také pracujeme se všemi.

Žhavá novinka - ExtendMagic

ExtendMagic - jediná metoda, která nejenže nenaruší přírodní vlasy, ale zároveň díky tzv. živému keratinu vlasy vyživí a také zregeneruje poškozené a mrtvé cibulky. Ty se působením tohoto živého keratinu zmobilizují a začínají růst vlasy, které už neměly z těchto poškozených folikulů šanci dorůstat.

Zcela malé, nepatrné spoje, které Vás nikde netlačí.

  • Jediná metoda prodlužování, která ozdraví a zregeneruje silně narušený a poškozený vlas.
  • Přejete si prodloužení či zahuštění vlasů, ale obáváte se poškození přírodních vlasů?
  • S novinkou ExtendMagic nemusíte mít žádné obavy, naopak působením speciálního spoje na vlasové vlákno, dochází postupně k ozdravení narušeného vlasu a stimulaci růstu vlasového kořínku.

ExtendMagic nahradí drahé přístroje, umí nejen klasická prodloužení, ale také zahuštění velmi prořídlých vlasových partií jak u žen, tak i u mužů. Zahuštění pomocí ExtendMagic je vhodné také pro muže a ženy trpící vypadáváním vlasů.

Prodloužení a zahuštění vlasů pomocí ExtendMagic probíhá tzv. za studena – nedochází tímto k možnosti poškození vlastních vlasů teplem. Nezávislé testy prokázaly, že díky unikátnímu složení „lepící pásky“ ExtendMagic nedochází k poškození vlastních vlasů a jsou po prodloužení zdravější a odolnější.

Díky ExtendMagic můžete prodloužit a zahustit vlasy dlouhé pouhý 1cm. Prodloužení se aplikuje cca 2 až 3mm od pokožky hlavy zákazníka. Žádná jiná technika neumožňuje prodloužení tak blízko pokožky hlavy.

Spoje jsou oproti jiným prodloužením podstatně menší, téměř neviditelné, pružné a velice odolné. Extendmagic vytváří vysoce kvalitní prodloužení a zahuštění vlasů, které může za normálních podmínek trvat déle než čtyři měsíce. Spoje nejsou ovlivněny chemickými látkami jako je šamponování a sušení vlasů. Ihned po prodloužení se mohou vlasy barvit a trvalit – doporučujeme pouze profesionály.

Odstraněné vlasy mohou být použity pro opětovné prodloužení.

A proč používat právě ExtendMagic?

  • ExtendMagic používá studenou cartrigepásku, která nepálí a složení lepící pásky je velmi šetrné k vlasům , tím nedochází k jejich poškození .
  • Spoje jsou po celou dobu pružné a netlačí při spánku. Při správné aplikaci jsou spoje téměř neviditelné.
  • Navázaní pramene trvá méně než 10 sekund, takže ušetříte spoustu času ve srovnání s konvenčními metodami prodlužování vlasů.
  • Lze prodloužit jeden vlas na jeden vlas.
  • Funguje perfektně na vypadávání vlasů, řídnutí vlasů, je vhodný pro velmi poškozené a jemné vlasy a pokrývá prořídlá místa (muži a ženy).

Pro prodloužení metodou ExtendMagic používáme výhradně luxusní evropské vlasy s extrémně dlouhou dobou použití. Tyto vlásky jsou velice kvalitní, jemné a lesklé, necuchají se a mají zcela bezproblémovou údržbu.

Chcete kvalitní prodloužení bez poškození vlasů nebo jen prodloužení…?

Keratinová metoda

Vybírejte salon, který používá výhradně nejkvalitnější keratin na trhu. Vyhnete se nepříjemnému vypadávaní pramenů. Jedna z novějších metod, využívající průhledného keratinového "lepidla", rozpouštěného pomocí aplikátoru. Placička keratinu napojí prodlužující pramen na prodlužovaný. Při správné aplikaci spolu prameny utvoří prakticky neviditelný kontakt, který je pružný a pevný zároveň. Vlasy lze opakovaně použít a po několika měsících přeložit blíže k povrchu hlavy. Nelze zaručit, že prameny půjdou znovu použít v plné délce, zkrácení o několik milimetrů bývá někdy nutné.

Našívání

Našívané vlasy jsou velmi nenáročné na údržbu, a takto prodloužený účes je připraven k různým dalším stylizacím. Jde o jednu z nejstarších metod, dosud ale silně oblíbenou. Nevýhodou je o něco kratší doba, kdy lze prameny nosit bez posouvání.

Micro rings (Flashpoint)

Velmi rozšířená metoda. Byla zdokonalována co se materiálu mikro kroužků týče. Takže je nyní zcela bezpečná a prameny skvěle drží. Výhodou je kratší doba aplikace.

Hair Talk Novinka!

Prodlužování po celých páscích, nikoliv po pramenech. Rychlá a šetrná metoda, prameny lze použít vícenásobně. Dodávají se pouze s indickými vlasy. Vlasy vypadají zcela přirozeně, pásky lze přikládat velmi těsně k hlavě, v řádu milimetrů.

Máte zájem o nabídku? objednejte se bezplatně a objevte všechny možnosti
Úvod » Nabídka prodlužování » Metody prodlužování